עגלת קניות

  • No products in the cart.

טבק לגלגול

מעשנים רבים כיום, עוברים לעישון טבק לגלגול וזאת עקב מחקרים ודעות רבות שהתפרסמו אודות האיכות הגבוהה שלו בהשוואה לסיגריות רגילות. חשוב לדעת שכל עישון הוא עישון בין אם מדובר על נרגילה, סיגריה, מקטרת או סיגר.

רבים שואלים, האם קיימים יתרונות בגלגול טבק לעומת עישון סיגריה.
במאמר הבא, נדבר על אפיון טבק לגלגול ויתרונותיו אל מול סיגריה או סיגר רגיל.

סיגריות "מוכנות"
לפני שנתחיל לדבר על אופיו של הטבק לגלגול, נבחן תחילה את הסיגריות הרגילות. הסיגריות הרגילות, "קלות" יותר כביכול לעישון, וכאן בדיוק טמון החיסרון הגדול ביותר של הסיגריה, הקלות הבלתי נתפסת והמהירות בה היא נגמרת ואיתה יתר חברותיה לחפיסה ולפאקט- שמתם לב לזה? סיגרים מאופיינים במעט יותר כבדות, יש לעשות הפסקות יחסית ארוכות בין שאיפה לשאיפה כדי לקב את העוצמתיות של הטעם והארומות- לטיפים נוספים לעישון סיגרים וסוגי טבק לגלגול. אחד היתרונות הנוספים הקיימים בטבק הגלגול הוא כמובן התערובת, הטבק עצמו כמובן מתיימר להיות טהור, אך ממבטח מהיר עליו ניתן לראות כי הוא כולל תערובת אך תערובת איכותית יותר מהתערובות הקיימות בסיגריות הרגילות בהן ניתן למצוא חתיכות ושבבים של עץ.

טבק לגלגול- היתרונות שבחיסכון
מעבר לעקרון ה"בריאותי", קיים העיקרון החסכוני וזאת בהמשך לנאמר בפסקה הנ"ל מאחר וסיגרים הכוללים טבק לגלגול, זקוקים לזמן בין שאיפה לשאיפה מפאת מאפיין ה"כבדות" שלהן לא תסיימו חפיסת סיגרים באותה מהירות בה אתם נוהגים לסיים חפיסת סיגריות רגילה. מעבר לכך, קיים היתרון המדליק, ניתן לכבות את הסיגר עם טבק המילוי ולהדליק בשנים, שלא בדומה לסיגריה, הסיגר ניתן לשימוש עד שהוא נגמר, עם כיבוי והדלקה חוזרים ונשנים. גם בריא יותר וגם חסכוני יותר- זה חומר! (למחשבה…)

טבק לגלגול היתרון ה"מדליק"
סוגי טבק לגלגול, הינם רבים ומגוונים, בין עשרות ומאות סוגי הטבק לגלגול תוכלו למצוא בבוטיק סיגר את סוגי הטבק לגלגול מהאיכותיים ביותר, בהתאם לטעם האישי שלכם ובהתאם לסוג הסיגריה, אותה אתם נוהגים לעשן. סוגי טבק לגלגול הקיימים אצלנו כוללים בין היתר גם: מק ברן, מניטו, דרם, ראסטה, רדווד ועוד. מחירי טבק לגלגול נעים בין 30 ל 47 שקלים ליחידה, בהתאם לסוג הטבק, חוזקו ואיכותו- כמה הוא טהור מבחינת התערובות שלו.
מעוניינים במידע, טיפים או רכישת טבק לגלגול, סיגריות, מקטרות ו/או סיגריות אלקטרוניות? צרו קשר עוד היום, השאירו פרטים או רכשו באמצעות המערכת המכוונת שלנו והמוצרים האיכותיים של סיגר בוטיק כבר בדרך אליכם!

תזמינו שקית טבק לגלגול עוד היום ואתם תקבלו:
מצית אלקטרוני מתנה על כל שקית טבק
נייר גלגול של חברת bulldog מתנה על כל שקית טבק
אבן פלא מתנה על כל שקית טבק
חבילת פילטרים מתנה לקנייה מעל 500 ₪
הזמנה מעל 500 ₪ משלוח חינם